Chtěli byste nám pomoci s realizací nového filmu "Buďme svobodní"?

1) Můžete nám pomoct sdílením na facebookušířením informací o tomto filmovém projektu 


2) Třeba patříte k okruhu rodičů a přátel alternativní školy a cítíte naléhavou potřebu osvěty        a rádi nám pomůžete s financováním, budeme rádi i za malou podporu… 

3) Nabízíme možnost finančně se podílet na tomto projektu a jako partner být uveden       v titulcích filmu i propagačních materiálech (tištěných, internetových) spojených s filmem         a následnými projekcemi. V případě zájmu Vám pošleme rozpočet filmu a budeme rádi,           když nám pomůžete s jakoukoliv položkou.

4) Máte zkušenosti s hledáním financí jako fundraiser?

        Kontaktujte nás, prosím na e-mail: brickovsky@seznam.cz
                                           nebo na tel.č.: 604163090


Rádi Vám sdělíme podrobnější informace o tomto projektu.

Pokud byste chtěli přispět rovnou na účet projektu, nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést kontakt na Vás, abychom Vás mohli informovat o průběhu projektu.
Č. účtu je: 428264349/0800

Dokumentárním filmem „Buďme svobodní“, chceme vyvolat širší diskusi o potřebnosti inovativních škol a nových přístupů v současném školství. Nový přístup ke vzdělávání vnímáme jako nezbytný krok k utváření svobodné společnosti. Společnosti vnitřně svobodných jedinců, kteří nejsou svázáni nejistotou a obavami z budoucnosti ani rezignací, ale se zájmem a vizí přináší nové možnosti a hledají cesty.


Plánovaný harmonogram realizace:
květen – červenec 2019: příprava, lokace, psaní scénáře, produkční činnost
srpen – září (říjen): natáčení
listopad – duben: střih, hudba, postprodukce
květen 2020: premiéra

Žádné komentáře:

Okomentovat